Biohira Nedir?

Biohira Mavi Su dermatolojik testlerde kanıtlanmış bir saç bakım ürünüdür. Bitkisel bir ürün olduğu için herhangi bir yan etki barındırmaz ve özellikle saç ürünlerinde akla gelen acaba saçımı daha çok dökermi korkusunu da ortadan kaldırmaktadır. Saçlarınızı güçlendirerek canlanmasına yardımcı olmaktadır.İlaç değildir, Kozmetik ürün olarak satışa sunulmuştur.


Biohira Bakanlık Onaylıdır


BioHira Mavi Su Sağlık Bakanlığı Kozmetik ürün Onaylıdır.Biohira Barkod numarası 8682442220028 ile aşağıdaki sağlık bakanlığı "kozmetik ürün takip sistemi"sorgulama adresinden sorgulama yapabilirsiniz.

https://utsuygulama.saglik.gov.tr/UTS/vatandas#/vatKozmetikUrunListele


Biohira Mavi Su Nasıl Kullanılır?

Kullanım çok basittir. Mavi Su saç diplerine masaj yapılarak uygulanır. Günde 2 defa kullanılması tavsiye edilir. Sabah ve akşam kuru saça (saçın durumuna göre damla sayısını arttırabilirsiniz ) dereceli serum pompasından 0,5-0,7 cc arası mavi serum alıyorsunuz seyrek bölgeye 5- 10 dakika mesaj yaparak uyguluyorsunuz. Kullanım sonrası sabah yıkamak zorunlu değildir, akşam en az 1-2 saat bekletilmesi gerekiyor. Saç köklerinin hava alması için sonrasında yıkayıp yatınız. Saç kremleri bu süreçte gerekli değildir.

Biohira İçeriği

Aqua, Alcohol, Propylene Glycol, Caffeine,Aloe Barbadensis Leaf Extract, Glycerin, Panthenol, Keratin, Biotin, Phenoxyethanol, Peg-35 Castor Oil, Allantoin Calcium Pantothenate, Chamomille Recutita Flower Extract, Equisetum Arvense Extract, Urtica Dioica Leaf Extract, Tocopherol Acetate, Equisetum Arvense Leaf Extract, Aesculus Hippocastanum Extract, Retinyl Palmitate, İnositol, Linoleic Acid, CI 42090.
Ürün Orjinal Mi?

Biohira Mavi su gönderimlerimizde Şeffaf kargo ile gönderim sağlamaktayız. Ambalajlı ve etiketli ürünümüzü teslim alırken kontrol edip barkod numarasından Sağlık Bakanlığına ait Ürün Takip sisteminden sorgulama yapabilirsiniz.


Ücretsiz Kargo ve Kapıda Ödeme Yöntemi

Sitemizden vereceğiniz siparişlerde, Kargo ücreti ödemezsiniz, Ayrıca Kredi kartı veya Nakit olarak kargoyu kontrol edip teslim alırken ödeme yapabilirsiniz.

Dikkat: Özellikle bazı alışveriş sitelerinde bazı kişiler tarafından orjinal ürünlere su katılarak daha ucuz fiyatlara satış yapıldığı bilgisi gelmiştir. Liste fiyatlarımız 99 TL, 159 TL, 199 TL ve 265 TL dir. Düşük fiyata satış yapan kişileri ve internet sitelerini inceleyip sorgulamadan sipariş vermemenizi tavsiye ederiz.