Biohira'nın Çoklu alım indirimlerinden yararlanın. Biohira Mavi Su siparişlerinizde ödemeyi müşterilerin en çok tercih ettiği ve güvendiği yöntem olan kapıda ödeme ile yapabilirsiniz. Ürünü kargo geldiğinden kredi kartı veya nakit olarak ödeme yaparak teslim alabilirsiniz.

Farklı sitelerde Biohira ismi ile satılan güvenmediğiniz ürünlere lütfen itibar etmeyiniz. Bu ürün size Üretici firma garantisi ile gönderilmektedir.

Sağlık Bakanlığı Kozmetik Ürünler Listesinde

Biohira Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır, Sorgulama yapmak için buradan 8682442220028 barkod numarası ile sorgulama yapabilirsiniz.

BioHira İçeriği:

Aqua, Alcohol, Propylene Glycol, Caffeine,Aloe Barbadensis Leaf Extract, Glycerin, Panthenol, Keratin, Biotin, Phenoxyethanol, Peg-35 Castor Oil, Allantoin Calcium Pantothenate, Chamomille Recutita Flower Extract, Equisetum Arvense Extract, Urtica Dioica Leaf Extract, Tocopherol Acetate, Equisetum Arvense Leaf Extract, Aesculus Hippocastanum Extract, Retinyl Palmitate, İnositol, Linoleic Acid, CI 42090.

Uyarılar: Haricen kullanılır. Çocukların erişemeyeceği yerlerde, güneş ışığından uzak ve oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Gözünüze püskürtmeyiniz. Göz ile teması halinde bol su ile gözünüzü yıkayınız.Yetişkinler İçindir.Biohira Mavi Su kozmetik ürünü olup, ilaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. İçeriğindekilere karşı alerjisi olan kişilerin hekimlerine danışarak kullanması gerekmektedir.